O nas

O naszej firmie

Zespół tworzy 150 pracowników, dla których zaangażowanie to życiowe motto. To oni są największą wartością firmy. W strukturach posiadamy rozbudowane brygady w skład których wchodzą: ślusarze, monterzy, spawacze w metodzie 111, 135, 136 i 141, elektrycy, elektromechanicy, automatycy, tokarze, frezerzy, kadra nadzorująca, operatorzy maszyn i urządzeń. A nad wszystkim czuwa dział jakościowy, który odpowiedzialny jest za jakość całego procesu.

W MGM Energy pracujemy na specjalistycznych maszynach wysokiej jakości, dzięki czemu konstrukcje spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów . Jesteśmy niezależni. Posiadamy własny tabor samochodowy, a lokalizacja w centrum Polski, przy trasie S8 i A2 pozwala nam sprawnie dotrzeć w każdy zakątek kraju.

Przekonaj się na własne oczy. Zajrzyj do Galerii. Zobacz, jak pracujemy i dołącz do Zadowolonych Klientów MGM Energy.

Oferujemy

W naszym zakładzie w centrum Polski zajmujemy się prefabrykacją konstrukcji stalowych, a następnie ich montażem w miejscach wskazanych przez klientów. Pojawiamy się tam, gdzie wymagana jest solidność i precyzja. Wykonujemy hale, instalacje rurowe, konstrukcje wsporcze, podzespoły do maszyn wykorzystywanych w przemyśle ciężkim itp. Przeprowadzamy również prace remontowe konstrukcji stalowych, urządzeń, linii technologicznych na terenie zakładów przemysłowych.

Druga gałąź działalności to usługi dla biznesu produkcyjnego. Podejmujemy się montażu i utrzymania linii produkcyjnych oraz instalacji systemów ciśnieniowych, wykonujemy remonty i okresowe przeglądy.

Klienci cenią nas za dokładność, precyzję, solidność, a przede wszystkim terminowość. Działamy na terenie Polski oraz w krajach europejskich. Do tej pory pracowaliśmy na takich zakładach jak: EC Żerań, EC Siekierki, Huta Miedzi Głogów, Huta Miedzi Legnica, International Paper Kwidzyń, Elektrownia Kozienice, Zakłady Górnicze Lubin, Rafineria Gdańska, Terminal PKN ORLEN w Trzebini, Terminal LNG w Świnoujściu,

Zajrzyj do naszej Oferty i zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

 

Biuro Firmy

MGM ENERGY Sp. z o.o.
z siedzibą w 96-100 Skierniewice,
Strobów 57A

KRS: 0000902871,
NIP: 836-187-67-17,
REGON: 38902416300000
Kapitał zakładowy 30 000,00 PLN