O nas

O naszej firmie

MGM Energy to kilkanaście lat doświadczenia pracy ze stalą. To nieprzerwana nauka, ciągłe doskonalenie jakości i zdobywanie doświadczenia, aby zapewnić Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zespół tworzy 60 pracowników, dla których zaangażowanie to życiowe motto. To oni są największą wartością firmy. W strukturach posiadamy rozbudowane działy monterów, spawaczy w metodzie 111, 135 i 141, operatorów maszyn. A nad wszystkim czuwa dział Nadzoru Spawalniczego, który odpowiedzialny jest za jakość całego procesu.

W MGM Energy pracujemy na specjalistycznych sprzętach wysokiej jakości, dzięki czemu konstrukcje są silne i stabilne. Jesteśmy niezależni. Posiadamy własny tabor samochodowy, a lokalizacja w centrum Polski, przy trasie S8 pozwala nam sprawnie dotrzeć w każdy zakątek kraju.

Przekonaj się na własne oczy. Zajrzyj do Galerii. Zobacz, jak pracujemy i dołącz do Zadowolonych Klientów MGM Energy.

Oferujemy

W naszym zakładzie w centrum Polski zajmujemy się prefabrykacją konstrukcji stalowych, a następnie ich montażem w miejscach wskazanych przez klientów. Pojawiamy się tam, gdzie wymagana jest solidność i precyzja. Wykonujemy hale, rurociągi, wiaty, ekrany akustyczne, przystanki. Przeprowadzamy również prace remontowe konstrukcji stalowych w elektrociepłowniach, hutach, elektrowniach.

Druga gałąź działalności to usługi dla biznesu produkcyjnego. Podejmujemy się montażu i utrzymania linii produkcyjnych oraz instalacji systemów ciśnieniowych, wykonujemy remonty i okresowe przeglądy.

Klienci cenią nas za dokładność, precyzję, solidność, a przede wszystkim terminowość. Działamy na terenie Polski oraz w krajach europejskich. Do tej pory zaufali nam: EC Żerań, EC Siekierki, Huta Miedzi Głogów, Huta Miedzi Legnica, International Paper Kwidzyń, Elektrownia Kozienice.

Zajrzyj do naszej Oferty i zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie.

 

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

 

Biuro Firmy

MGM ENERGY Sp. z o.o.
z siedzibą w 96-100 Skierniewice,
Strobów 57A

KRS: 0000902871,
NIP: 836-187-67-17,
REGON: 38902416300000
Kapitał zakładowy 30 000,00 PLN